MOM2.0 KONFERANS ÖZETİ | PERŞEMBE GÜNLERİ VAULT’TAN GÖNDERİM YAPIYORUM. BU YAZI NİSAN 2011’DEN ALINMIŞTIR.
![MOM2.0 KONFERANS ÖZETİ | PERŞEMBE GÜNLERİ VAULT’TAN GÖNDERİM YAPIYORUM. BU YAZI NİSAN 2011’DEN ALINMIŞTIR.](https://www.haberizdio.com/wp-content/uploads/2022/11/MOM20-KONFERANS-OZETI-PERSEMBE-GUNLERI-VAULTTAN-GONDERIM-YAPIYORUM-BU.jpg)
[ad_1]
PERŞEMBE GÜNLERİ VAULT’TAN GÖNDERİM YAPIYORUM. BU YAZI NİSAN 2011’DEN ALINMIŞTIR.
Başka bir blog konferansından döndüm. Anne 2.0 harika bir konferanstı Gerçekten harika. Ama katıldığım her konferanstan sonra söylediğim şeyi söylemeden bir konferansı nasıl özetleyeceğimi bilmiyorum. Konferanslar benim için çok büyük bir bunaltıcı duvar ve ben bile ne kadar endişe ve kaygıya neden olduklarını tekrarlamaktan yoruldum. Ancak özetlemek gerekirse, işte bu hafta sonu/şimdiye kadar bulunduğum her konferansta ortaya çıkan bazı temalar:
- çocukları terk etme konusunda endişeli hissetmek
- Çılgınca eşyalarımı toplarken onları görmezden gelmek yerine, ayrılmadan önce onlarla daha iyi vakit geçirmediğim için kendimi suçlu hissediyorum.
- eski dostları görmekten mutlu hissetmek
- yeni insanlarla tanışmak için endişeli hissetmek
- içe dönüklüğümün soğuk görüneceğinden endişe duymak
- ilham almak
- duygu topluluğu
- garip hissetmek
- Hayran olduğum ve tanımadığım insanlarla konuşmam çünkü sapık olmak istemiyorum
- Hayran olduğum ve tanımadığım insanlarla konuşmadığıma üzülüyorum
- batı kıyısında olduğum için ve nadiren gördüğüm insanlarla veya gerçekten sevdiğim yeni insanlarla harika sohbetler yaptığım için çok geç kalıyorum ve ardından sabah saat 9’da konferans başladığında pişman oluyorum
- Çocuklarımı deli gibi özlemek ve o anda olamadığım için kendime kızmak
- daha iyi bir anne olmaya yemin etmek
- ne kadar stresli olduğum için blog konferanslarına gitmeyi bırakmaya yemin ediyorum
- Haziran ayındaki EVO konferansını sallayıp sallayamayacağımı merak ediyorum
- Bu bloglama olayına rastladığım için şükran duymak
- bir şekilde seansın yarısını kaçırmış gibi hissediyorum
- markalarla çalışmak için daha fazla çaba göstermem gerektiğini düşünüyorum
- Bunu gerçekten yapmak istemediğimi düşünüyorum
- ertesi gün eve dönüp elma püresini yudumlarken ve dört yük çamaşır yıkarken gösterişli akşam yemeklerine ve kokteyl partilerine gitmekle ilgili bilişsel uyumsuzluk hissediyorum
- tamamen bitkin hissetmek
Nokta nokta nokta. Bunu daha önce duyduk, değil mi? Bu, özetin eski ve yeni tüm blog arkadaşlarıma köprü oluşturmam gereken kısmı. Sadece, gerçekten yorgunum ve henüz çantamı açmadım ve bu gece vermem gereken bir final ve benden nefret eden bir gelen kutum var. Bir de birini dışarıda bırakacağım endişesi var. Yani, bunu yapmayacağım. Ama yaptığımız o konuşmayı çok sevdim. Kim olduğunu biliyorsun. Şimdi bazı resimler için.Bu, şehirde yaptığım ilk yürüyüş ve tüm hafta sonu şehrin neredeyse gördüğüm tek kısmı burası. Hemen hemen buna benzeyen bir sürü topal fotoğraf çektim. Karen aynı yürüyüşteydi ve aynı yürüyüşün bu harika fotoğraflarını çekti. Bu yüzden o bir fotoğrafçı ve ben değilim. Fotoğraflarına göz atın. Ve sonra kontrol et bu hafta sonu giden başka bir fotoğrafçının bu fotoğraflarından. Şehrin bu kısmını görmedim. Ya da onun gibi bir şey. Çoğunlukla bahar tatilinde Canal Caddesi’nde tökezleyen pek çok sarhoş insan gördüm. Ve Jafta’nın sahilde yediği yaratığa benzeyen bir sürü yiyecek.Bu küçük yuvarlak masa etkinliği, hafta sonunun en sevdiğim tartışmalarından biriydi. Doug Block’un HBO’da çıkan bir belgeseli var. Çocuklar Büyüyor – kızının çocukluğunu belgeleyen ve sonra onu bırakmak zorunda kalan yolculuğu hakkında. Bunu düşünerek ağlayabilirdim. Çocuklarımızın hikayelerini kamusal alanlarda anlatmakla ilgili bazı zor sorular sordu. Düşünmek için bir sürü yiyecek.
Kokteyl partilerinden biri.
Ritz Carlton’daki kulüp salonunda dinlenin. Biliyorsun, benim tipik günlük işlerim.
Bu resim, gerçekleşmeyi bekleyen bir kıstırma kaymasıdır. çok teşekkürler BodyLogicMD kaplıca günümüz için.
Akşam yemeğine giderken.
Muhtemelen internetin en komik kadınlarından ikisi.
Şimdiye kadarki en sevdiğim insanlardan bazıları. Tamam. Blog konferansı özeti tamamlandı. Sanırım bir sonraki blog konferansı için yukarıdaki duyguları kopyalayıp yapıştıracağım. Hatta gidersem, çünkü Onlara gitmeyi tamamen bırakabilirim. (Hala gidiyorum.)
[ad_2]
Source link